FURNITURE / Chairs and Stools / Lounge chair 12533386
nr 1253 3386
LOUNGE CHAIR
19th century, wear, damages.
1800-tal
Condition: slitage, skador
SEK 600
Monday May 6 2019
at 19:02:34
400 kr
250 kr
300 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)
500 kr